O mně

Jiří Jung

Finančnímu poradenství se aktivně věnuji 15 let. Kromě bankovních produktů a pojištění Vám zprostředkuji investice do většiny fondů nabízených na českém trhu.

Po několika letech praxe, kdy jsem s klienty řešil krátkodobé i dlouhodobé cíle jsem pochopil, že kvalitní finanční plán, bez nějaké formy investice, prakticky neexistuje. Tato oblast mě zaujala natolik, že jsem se stal i školitelem podílových fondů. To mi umožnilo proniknout i do oblasti netradičních investičních příležitostí. Spolupracuji pouze s lety prověřenými investičními fondy a dodavateli komodit s povolením ČNB. 

 

Proč tento web?

Tento web Vám pomůže vyznat se ve složitém světě financí. Stačí si přečíst několik článků na tomto webu a uvidíte, že základní přehled se Vám dostane pod kůži velmi rychle. Žádný "finanční poradce" pak nebude mít šanci Vás jakkoli obalamutit. Profese finančního poradenství v ČR utrpěla mnoho šrámů.

Hlavní příčinou je zejména její nedostatečná regulace. Této profesi se v dnešní době věnuje celá řada rádoby "odborníků", kteří vědomě či z neznalosti prodávají nevhodné nebo špatně nastavené finanční produkty. Ptáte se jak se bránit ? Posuzujte své poradce podle toho, jak přemýšlí o Vašich penězích. V praxi je samozřejmě velmi obtížné toto zjistit předem , ale právě kvůli tomu je zde tento web. Všechny rady a doporučení, které zde najdete, jsou vyzkoušené v praxi a mají svůj základ v logickém přemýšlení o životě a penězích.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, využijte kontaktů na tomto webu. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Více o mě naleznete na mém dalším webu www.jirijung.cz

 

Povinné informace pro klienty.

 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 různých produktů